Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Czym jest osteoporoza i jak sobie z nią radzić?

Świat

Osteoporoza to przewlekła choroba, która niesie ze sobą wiele przykrych następstw. Wbrew pozorom częstsze złamania kończyn nie są jedynym skutkiem tej choroby. Odbija się ona na ogólnym stanie zdrowia oraz w istotny sposób wpływa na życie pacjenta.

Jednym z najbardziej charakterystycznych skutków osteoporozy jest zmiana budowy ciała. Wiąże się to przede wszystkim z osłabieniem kręgosłupa, który nie jest już w stanie wywiązywać się ze swej roli jako główna podpora ciała. Dla osób dotkniętych osteoporozą charakterystyczna jest pochylona sylwetka, a taki garb może poważnie utrudniać poruszanie się. Innym problemem staje się lęk chorych przed urazami i kontuzjami. W efekcie stawiają oni ostrożnie każdy krok, co w istotny sposób wpływa na ich styl poruszania się. Przygarbienie sprawia, że zaczynają się i inne kłopoty ze zdrowiem. Są to zazwyczaj problemy z trawieniem oraz z układem oddechowym, co jest spowodowane układem kręgosłupa.

Największym utrapieniem dla większości pacjentów dotkniętych osteoporozą jest jednak ból. Napięte mięśnie oraz podniszczony kręgosłup – oto główne przyczyny tego bólu. Osłabienie kondycji oraz stopniowa utrata sprawności sprawiają, że wielu chorych popada w przygnębienie a nawet w depresję. Wiele osób zaczyna uważać się za niepotrzebne i zbędne, stąd też ich stopniowa izolacja od otoczenia. Ze względu na te właśnie następstwa choroby tak ważna jest rehabilitacja oraz odpowiednie leczenie. Niezbędne są przede wszystkim produkty dla rehabilitantów. Gdzie ich szukać? Więcej ofert jest na cenoweuderzenie.com.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

USA zachowuje się jak Hitler przed atakiem na ZSRR

Świat F-22 hitler rosja USA

Takie oskarżenie wydał rosyjski ekspert wojskowy płk Musa Chamzatow, komentując przerzucenie przez USA myśliwców F-22 do Europy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosja-f-22-w-europie-jak-przygotowania-hitlera-do-wojny,573027.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosja-f-22-w-europie-jak-przygotowania-hitlera-do-wojny,573027.html