Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosja przerzuca żołnierzy i sprzęt do Donbasu

Europa

Ukraina ostrzega, że do Donbasu przybywają masowo rosyjscy żołnierze i najemnicy. Rosja miała dostarczyć też ostatnio sporą partię sprzętu.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ukraina-alarmuje-Rosja-przerzuca-zolnierzy-i-sprzet-do-Donbasu,wid,17800579,wiadomosc.html?ticaid=1157a3&_ticrsn=3

Udostępnij

W obozowisku Romów doszło do strzelaniny

Europa Francja koczowisko Romowie strzelanina

Na północy Francji w departamencie Some doszło do strzelaniny w koczowisku Romów. Zginęły cztery osoby, a 3 są poważnie ranne.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/519223/Strzelanina-w-obozowisku-Romow-Nie-zyja-4-osoby-w-tym-niemowle/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/519223/Strzelanina-w-obozowisku-Romow-Nie-zyja-4-osoby-w-tym-niemowle/