Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Prokuratura sprawdza z urzędu „kilometrówki” Dudy

Polityka

„Newsweek” postawił tezę, że jeszcze wtedy poseł PiS, Andrzej Duda miał jeździć na wykłady za publiczne pieniądze. Teraz sprawdza to prokuratura.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prokuratura-sprawdza-z-urzedu-sprawe-kilometrowek-andrzeja-dudy/0mw4z4

Udostępnij

Andrzej Duda odbył pierwszą wizytę zagraniczną

Polityka andrzej duda estonia prezydent wizyta

Andrzej Duda jako prezydent odbył pierwszą wizytę zagraniczną. Pojechał do stolicy Estonii i wziął m.in. w obchodach Europejskiego Dnia Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18616099,wizyta-dudy-w-estonii-najwazniejszy-punkt-przemowienia-mocne.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18616099,wizyta-dudy-w-estonii-najwazniejszy-punkt-przemowienia-mocne.html