Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Separatyści na Ukrainie wznowili ostrzał z broni ciężkiej

Europa

Na wschodzie Ukrainy znów rozgorzały walki. Są zabici oraz ranni zarówno żołnierze jak i cywile. Separatyści łamią więc porozumienia Mińskie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1629699,1,separatysci-znow-prowokuja-na-ukrainie.read

Udostępnij

Ulewne deszcze i lawiny błotne we Włoszech

Europa deszcze Kalabria lawiny błotne włochy

W Kalabrii na południu Włoch ogłoszono stan wyjątkowy po silnych opadach deszczu. Około 10 tys. osób nie ma prądu, a 40 osób zostało ewakuowanych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/5935491,wlochy-ulewne-deszcze-i-lawiny-blotne-w-kalabrii-ogloszono-stan-wyjatkowy-video,id,t.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/5935491,wlochy-ulewne-deszcze-i-lawiny-blotne-w-kalabrii-ogloszono-stan-wyjatkowy-video,id,t.html