Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

IMGW prognozuje dalsze upały

Polska

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada dalsze upały i ogłasza trzeci, najwyższy stopień zagrożenia. W rzekach jest już co raz mniej wody.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/497608,progonzaody-wg-imgw-dalej-upaly-i-coraz-mniej-wody-w-rzekach.html

Udostępnij

Sinice rozmnażają się nad polskim morzem

Polska Morze Bałtyckie Sinice trójmiasto

Większość kąpielisk w Trójmieście jest zamkniętych z powodu sinic, które rozmnażają się w wodzie m.in. z powodu wysokich temperatur.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/5597730,sinice-pojawily-sie-w-trojmiescie-zamkniete-kapieliska,id,t.html?cookie=1

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/5597730,sinice-pojawily-sie-w-trojmiescie-zamkniete-kapieliska,id,t.html?cookie=1