Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy

Polityka

Jutro odbędzie się zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na urząd prezydenta. Wezmą w nim udział byli prezydenci i premierzy, w tym również Donald Tusk.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/886934,donald-tusk-bedzie-na-zaprzysiezeniu-andrzeja-dudy.html

Udostępnij

Mykoła Azarow powołał Komitet Ocalenia Ukrainy

Polityka Komitet Ocalenia Ukrainy Mykoła Azarow rząd

Były ukraiński premier Mykoła Azarow ogłosił w Moskwie utworzenie Komitetu Ocalenia Ukrainy. Nowy rząd ma być alternatywą dla tego w Kijowie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18478759,byly-premier-ukrainy-powolal-w-moskwie-rzad-na-wygnaniu.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18478759,byly-premier-ukrainy-powolal-w-moskwie-rzad-na-wygnaniu.html