Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Pilna narada NATO na prośbę Turcji

Europa

Prezydent Turcji oświadczył, że nie cofnie się ani o krok w walce z terroryzmem. NATO wyraziło w tej kwestii pełną solidarność z sojusznikiem.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/dwa-fronty-ankary-dzisiaj-pilne-posiedzenie-nato,563850.html

Udostępnij

Rosja ma nową doktrynę morską państwa

Europa doktryna morska putin rosja

Władimir Putin zatwierdził nową doktrynę w niedzielę, w dniu święta rosyjskiej marynarki wojennej. Postuluje ona utrzymanie mocarstwowej pozycji na międzynarodowych akwenach oceanicznych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,18430480,rosja-opublikowano-nowa-wersje-doktryny-morskiej-panstwa.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,18430480,rosja-opublikowano-nowa-wersje-doktryny-morskiej-panstwa.html