Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Dlaczego płatności online stają się coraz popularniejsze?

Finanse

Chyba nikt nie ośmieli się zaprzeczyć, że płatności internetowe biją rekordy popularności niczym najlepsza aktorka lub premiera filmowa. Niemal wszyscy polubili tę metodę płatności. Dlaczego? 

W dzisiejszych czasach istnieje bardzo duże grono osób, które decydują się na zakupy przez internet. Obecnie znaczna część z nich coraz częściej korzysta z możliwości płatności elektronicznej. I nie ma się czemu dziwić, oto kilka dowodów, że to najlepsza obecnie metoda płatności.

Rodzaje płatności elektronicznej

Aktualnie możemy wyróżnić kilka rodzajów płatności elektronicznej. Klienci za zakupy towarów oraz usług przez internet mogą zapłacić między innymi przedpłatą przelewem na konto, a także skorzystać z usługi za pobraniem, co oznacza płatność przy odbiorze. Istnieje również możliwość płatności kartami kredytowymi lub wirtualnymi, a także przelewem elektronicznym czy też dokonanie opłaty przez system mikropłatności.

Zalety
nie do pobicia

Płatności online to przede wszystkim wygoda, ponieważ cała operacja może nam zająć zaledwie kilkadziesiąt sekund. Kolejną zaletą jest fakt, iż szybki przelew zdecydowanie upraszcza wykonywanie przelewów bezpośrednio na rachunek sklepu. Ponadto transakcja przelewu wykonywana jest natychmiast, co również przyczynia się do wzrostu atrakcyjności tej formy płatności. Ostatnia i najważniejsza z zalet to oszczędność, ponieważ klient nie ponosi żadnych kosztów w związku z obsługą przesyłki pobraniowej, co tym samym oznacza, że całkowity koszt dostawy towaru jest tańszy.

Jeśli e-sklep, to tylko mobilny

Aktualnie wiele sklepów decyduje się na wybór płatności elektronicznych. Jest to bardzo innowacyjna forma płatności, spotykana obecnie w większości sklepów. W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na tego rodzaju płatność, ponieważ jest szybka oraz wygodna, z tego powodu wiele sklepów, aby nie stracić swoich klientów postanawia ją wdrożyć.

Firmy będące najbardziej na czasie wchodzą natomiast w płatności mobilne – doskonale wiedzą, że już co siódme odwiedziny w sklepach internetowych generowane są z urządzeń mobilnych, a ten odsetek będzie tylko rósł. Dla porównania, w USA liczba wejść ze smartfonów i tabletów przekroczyła już 50%. Ci internauci muszą jakoś płacić. Kto mógłby sobie pozwolić  na utratę połowy potencjalnych przychodów?

Każdy z klientów jest inny i ma bardzo różne przyzwyczajenia, jednak wszystkich łączy jedno – uwielbienie płatności online. Warto o tym pamiętać posiadając sklep internetowy i zdecydować się na integrację z operatorem szybkich płatności. Możliwe, że dobrze zoptymalizowany sklep stanie się popularny nie tylko w Polsce, ale i za granicą niczym hollywoodzka gwiazda.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.dotpay.pl/platnosci-online-5-powodow-dla-ktorych-powinienes-z-nich-korzystac/

Udostępnij

W Polsce jest coraz więcej milionerów

Finanse milionerzy pieniądze podatek

Około 16 tysięcy osób zadeklarowało, że w 2014 roku uzyskało roczny dochód do opodatkowania wyższy niż 1 mln złotych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://info.elblag.pl/7,42100,W-Polsce-mamy-coraz-wiecej-milionerow.html

Rodzaje ogumienia w wózkach widłowych

Oferty still

Wózki magazynowe mają wśród rodzajów ogumienia opony penumatyczne (pompowane), opony superelastyczne (pełne) i opaski superelastyczne. Opony do wózków można dostać w kolorze czarnym oraz w wersji niebrudzącej (np. zielone, białe lub szare).

Opony pneumatyczne (pompowane)

Wózki widłowe z oponami pneumatycznymi są przeznaczone do intensywnej eksploatacji. Głęboki bieżnik umożliwia przyczepność i trakcję. Diagonalna konstrukcja opon czyni je stabilnymi i bezpiecznymi. Opony są odporne na zużycie i mogą być stosowane nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Opony pneumatyczne montowane są do felgi za pomocą dętki i ochraniacza. Przy stosowaniu tego rodzaju ogumienia należy zwrócić uwagę na zachowanie zalecanego przez producenta ciśnienia powietrza. Zapewnia ono poprzeczną stabilność wózka, wytrzymałość, bezpieczeństwo przewożonego towaru i żywotność opon. W kategorii opon penumatycznych rozróżniamy opony diagonalne i radialne. Diagonalne są odporne na uszkodzenia ściany bocznej i są stabilne (oznaczenie opony diagonalnej – 23×9-10). Składają się ze stopki, kordu i bieżnika. Kord i stopka stanowią ochronę kołnierza felgi. Opony radialne dają wysoki komfort jazdy i mają niskie opory toczenia (oznaczenia opony radialnej (23x9R10). Składają się ze stopki, stalowego kordu, opasania i bieżnika. Przeznaczone są do ogólnych zastosowań.

66d0cf3661

Opony superelastyczne (pełne)

Ze względu na swoją konstrukcję, opony superelastyczne są mniej narażone na przebicia niż opony pneumatyczne. Opony superelastyczne wymieniane są na specjalnych prasach hydraulicznych i mają mniejszą amortyzację. W trakcie montażu opon wykorzystywane są: pierścienie stożkowe, specjalistyczne kosze i podstawki. Opona składa się z warstwy bazowej, warstwy amortyzującej, ściany bocznej i bieżnika. Ma niskie opory toczenia. Jest bezobsługowa i ma dużą stabilność statyczną.

Opaski do wózków jezdniowych podnośnikowych

Opaski do wózków wykonywane są z mieszanki gumowej. Są osadzone na stalowej opasce bądź mają stalowy oplot umieszczony wewnątrz gumowej opaski. Ich celem jest zapewnienie większej nośności i stabilności wózka. Mają wytrzymają konstrukcję, dzięki której nadają się do pracy w ciężkich warunkach. Są odporne na pęknięcia i nacięcia. Opaski wykorzystywane są w wózkach, maszynach drogowych i platformach służących przewożeniu ciężkich ładunków.

Zobacz też: Jak koła wpływają na wydajność paleciaka?

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://info.elblag.pl/7,42100,W-Polsce-mamy-coraz-wiecej-milionerow.html