Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Dlaczego płatności online stają się coraz popularniejsze?

Finanse

Chyba nikt nie ośmieli się zaprzeczyć, że płatności internetowe biją rekordy popularności niczym najlepsza aktorka lub premiera filmowa. Niemal wszyscy polubili tę metodę płatności. Dlaczego? 

W dzisiejszych czasach istnieje bardzo duże grono osób, które decydują się na zakupy przez internet. Obecnie znaczna część z nich coraz częściej korzysta z możliwości płatności elektronicznej. I nie ma się czemu dziwić, oto kilka dowodów, że to najlepsza obecnie metoda płatności.

Rodzaje płatności elektronicznej

Aktualnie możemy wyróżnić kilka rodzajów płatności elektronicznej. Klienci za zakupy towarów oraz usług przez internet mogą zapłacić między innymi przedpłatą przelewem na konto, a także skorzystać z usługi za pobraniem, co oznacza płatność przy odbiorze. Istnieje również możliwość płatności kartami kredytowymi lub wirtualnymi, a także przelewem elektronicznym czy też dokonanie opłaty przez system mikropłatności.

Zalety
nie do pobicia

Płatności online to przede wszystkim wygoda, ponieważ cała operacja może nam zająć zaledwie kilkadziesiąt sekund. Kolejną zaletą jest fakt, iż szybki przelew zdecydowanie upraszcza wykonywanie przelewów bezpośrednio na rachunek sklepu. Ponadto transakcja przelewu wykonywana jest natychmiast, co również przyczynia się do wzrostu atrakcyjności tej formy płatności. Ostatnia i najważniejsza z zalet to oszczędność, ponieważ klient nie ponosi żadnych kosztów w związku z obsługą przesyłki pobraniowej, co tym samym oznacza, że całkowity koszt dostawy towaru jest tańszy.

Jeśli e-sklep, to tylko mobilny

Aktualnie wiele sklepów decyduje się na wybór płatności elektronicznych. Jest to bardzo innowacyjna forma płatności, spotykana obecnie w większości sklepów. W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na tego rodzaju płatność, ponieważ jest szybka oraz wygodna, z tego powodu wiele sklepów, aby nie stracić swoich klientów postanawia ją wdrożyć.

Firmy będące najbardziej na czasie wchodzą natomiast w płatności mobilne – doskonale wiedzą, że już co siódme odwiedziny w sklepach internetowych generowane są z urządzeń mobilnych, a ten odsetek będzie tylko rósł. Dla porównania, w USA liczba wejść ze smartfonów i tabletów przekroczyła już 50%. Ci internauci muszą jakoś płacić. Kto mógłby sobie pozwolić  na utratę połowy potencjalnych przychodów?

Każdy z klientów jest inny i ma bardzo różne przyzwyczajenia, jednak wszystkich łączy jedno – uwielbienie płatności online. Warto o tym pamiętać posiadając sklep internetowy i zdecydować się na integrację z operatorem szybkich płatności. Możliwe, że dobrze zoptymalizowany sklep stanie się popularny nie tylko w Polsce, ale i za granicą niczym hollywoodzka gwiazda.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.dotpay.pl/platnosci-online-5-powodow-dla-ktorych-powinienes-z-nich-korzystac/

Udostępnij

W Polsce jest coraz więcej milionerów

Finanse milionerzy pieniądze podatek

Około 16 tysięcy osób zadeklarowało, że w 2014 roku uzyskało roczny dochód do opodatkowania wyższy niż 1 mln złotych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://info.elblag.pl/7,42100,W-Polsce-mamy-coraz-wiecej-milionerow.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://info.elblag.pl/7,42100,W-Polsce-mamy-coraz-wiecej-milionerow.html