Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Turcja wzmacnia granice po zamachu

Świat

Premier Turcji zapowiedział wzmocnienie środków bezpieczeństwa na granicy z Syrią, po zamachu w mieście Suruc, w którym zginęło 30 osób, a 100 zostało rannych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/turcja-pierwszy-trop-po-zamachu-w-suruc-wskazuje-na-panstwo-islamskie,561789.html

Udostępnij

ONZ zaakceptowała umowę nuklearną

Świat Iran ONZ Rada bezpieczeństwa umowa nuklearna

Rada Bezpieczeństwa ONZ jednomyślnie przyjęła rezolucję ws. zniesienia sankcji wobec Iranu. Sankcje będą znoszone stopniowo, pod warunkiem przestrzegania przez Iran umowy nuklearnej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/884065,onz-akceptuje-umowe-nuklearna-iran-niejednomyslny.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/884065,onz-akceptuje-umowe-nuklearna-iran-niejednomyslny.html