Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

NIK: nieudolna polityka prorodzinna

Polska

Najwyższa Izba Kontroli oceniła, że polityka prorodzinna w Polsce praktycznie nie istnieje. Rządzący nie wypracowali żadnych długofalowych działań w tym kierunku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.elblag24.pl/89390-miazdzacy-raport-nik-polityka-prorodzinna-w-polsce-nie-istnieje.html

Udostępnij

W Zabrzu zginęło urządzenie z promieniotwórczym irydem

Polska iryd pracownicy Promieniowanie Zabrze

Pracownicy jednej z zabrzańskich firm zgubili urządzenie zawierające iryd. Do zdarzenia doszło na budowie ciepłociągu przy ul. Reymonta.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/slask/w-zabrzu-zaginelo-urzadzenie-zawierajace-promieniotworczy-iryd/7j71gb

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/slask/w-zabrzu-zaginelo-urzadzenie-zawierajace-promieniotworczy-iryd/7j71gb