Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

PiS ma nowego rzecznika

Polityka

Nowym rzecznikiem partii i klubu PiS została Elżbieta Witek. Jest ona doświadczoną parlamentarzystką, do której Jarosław Kaczyński, jak sam twierdzi, ma pełne zaufanie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,18310032,Nowy_rzecznik_PiS__Elzbieta_Witek___Dolaczam_do_druzyny_.html

Udostępnij

Paweł Kukiz zaprosi znanych polityków do współpracy

Polityka Janusz Korwin-Mikke JOW Magdalena Ogórek Paweł Kukiz

Paweł Kukiz podczas spotkania zwolenników JOW w Lubinie powiedział, że zaprosi do współpracy m.in. Magdalenę Ogórek i Janusza Korwin – Mikkego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1468384,Pawel-Kukiz-zaprosze-na-listy-wyborcze-min-Janusza-KorwinMikkego-i-Magdalene-Ogorek

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1468384,Pawel-Kukiz-zaprosze-na-listy-wyborcze-min-Janusza-KorwinMikkego-i-Magdalene-Ogorek