Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

PiS ma nowego rzecznika

Polityka

Nowym rzecznikiem partii i klubu PiS została Elżbieta Witek. Jest ona doświadczoną parlamentarzystką, do której Jarosław Kaczyński, jak sam twierdzi, ma pełne zaufanie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,18310032,Nowy_rzecznik_PiS__Elzbieta_Witek___Dolaczam_do_druzyny_.html

Udostępnij

Paweł Kukiz zaprosi znanych polityków do współpracy

Polityka Janusz Korwin-Mikke JOW Magdalena Ogórek Paweł Kukiz

Paweł Kukiz podczas spotkania zwolenników JOW w Lubinie powiedział, że zaprosi do współpracy m.in. Magdalenę Ogórek i Janusza Korwin – Mikkego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1468384,Pawel-Kukiz-zaprosze-na-listy-wyborcze-min-Janusza-KorwinMikkego-i-Magdalene-Ogorek

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1468384,Pawel-Kukiz-zaprosze-na-listy-wyborcze-min-Janusza-KorwinMikkego-i-Magdalene-Ogorek