Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Problemy z imigrantami przy kanale la Manche

Europa

Przewoźnicy z Europy wzywają Francję, aby wysłała do Calais armię lub więcej policjantów, ponieważ dotychczasowe siły nie radzą sobie z imigrantami, którzy włamują się do ciężarówek.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,18305026,Armageddon_nad_Kanalem.html

Udostępnij

Tbilisi żąda 70 mln euro od Moskwy

Europa gruzja moskwa reparacje Tbilisi

Tytułem reparacji za cierpienia moralne 2380 Gruzinów z Rosji w 2006 roku Gruzja żąda 70,3 mln euro odszkodowania. Należy się ono na podstawie wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18299061,Tbilisi_zada_od_Moskwy_70_milionow_euro_za_masowe.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18299061,Tbilisi_zada_od_Moskwy_70_milionow_euro_za_masowe.html