Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Wybuch w syryjskim meczecie

Świat

W meczecie przebywali w momencie wybuchu członkowie Frontu Nustra. Zginęło co najmniej 25 osób. Zamach przeprowadziło prawdopodobnie Państwo Islamskie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18299678,Wybuch_w_syryjskim_meczecie__Zginelo_co_najmniej_25.html

Udostępnij

Islamiści zabili 50 żołnierzy w Egipcie

Świat atak Egipt państwo islamskie Synaj

Bojownicy Państwa Islamskiego zorganizowali serię ataków na posterunki żołnierzy na północy Półwyspu Synaj. Zginęło 50 egipskich żołnierzy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/egipt-50-zolnierzy-zginelo-w-atakach-islamistow-na-polwyspie-synaj/x0fn5f

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/egipt-50-zolnierzy-zginelo-w-atakach-islamistow-na-polwyspie-synaj/x0fn5f