Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Problem z uchodźcami w Europie

Europa

Przywódcy 28 państw Unii Europejskich spotkali się w Brukseli, by omówić plan rozmieszczenia 40 tys. uchodźców. Imigranci przepłynęli z Afryki do Europy przez Morze Śródziemne.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1467646,Fala-uchodzcow-w-Europie-Szczyt-UE-rozwiaze-problem

Udostępnij

Moskwa straszy Polskę i Rumunię

Europa cel rosja rumunia tarcza antyrakietowa

Polska i Rumunia automatycznie staną się potencjalnymi celami Rosji, jeśli rozmieszczą na swoim terytorium elementy tarczy antyrakietowej. Takie informacje przekazał zastępca sekretarza Rady Bezpieczeństwa FR Jewgienij Łukjanow.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/tarcza-antyrakietowa-w-polsce-polska-staje-sie-celem-rosji,554339.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/tarcza-antyrakietowa-w-polsce-polska-staje-sie-celem-rosji,554339.html