Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Grzegorz Schetyna odwiedził Autonomię Palestyńską

Polityka

Jest to pierwsza od dwóch lat wizyta polskiego polityka na terenach palestyńskich. Grzegorz Schetyna rozmawia o bieżących sprawach z miejscowymi władzami.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1460675,Grzegorz-Schetyna-z-wizyta-w-Autonomii-Palestynskiej

Udostępnij

W poniedziałek możemy poznać nowych ministrów

Polityka dymisja ewa kopacz ministrowie rząd

PAP dowiedziała się nieoficjalnie ze źródeł rządowych, że premier Ewa Kopacz poda nazwiska nowych ministrów zdrowia, skarbu i sportu już w poniedziałek.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,18113382,Nieoficjalnie__w_poniedzialek_premier_przedstawi_nazwiska.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,18113382,Nieoficjalnie__w_poniedzialek_premier_przedstawi_nazwiska.html