Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Niebezpieczny pożar w Puszczy Kampinoskiej

Polska

15 zastępów straży pożarnej walczy z ogniem w Puszczy Kampinoskiej. Pożar objął już około sześciu hektarów lasu od strony Palmir.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,18050228,Plonie_Puszcza_Kampinoska__Trwa_akcja_strazy_pozarnej.html

  • Maniek

    Puszcza Kampinoska od miejscowości Kampinos…

Udostępnij

Dziś wolne od pracy - Dzień Wolności i Praw Obywatelskich

Polska boże ciało Dzień Wolności i Praw Obywatelskich święta Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej wolne

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich to rocznica pierwszych po II wojnie światowej wolnych wyborów parlamentarnych w 1989 roku. Święto zostało ustanowione uchwałą Sejmu RP w dniu 24 maja 2013 roku

Jednocześnie w ten sam dzień w Kościele Katolickim przypada tzw. „Boże Ciało”, czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, potocznie zwana także Świętem Ciała i Krwi Pańskiej. Jest to uroczystość liturgiczna ku czci Najświętszego Sakramentu, święto nakazane.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ta_pa%C5%84stwowe_w_Polsce

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ta_pa%C5%84stwowe_w_Polsce