Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Dziś wolne od pracy – Dzień Wolności i Praw Obywatelskich

Polska

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich to rocznica pierwszych po II wojnie światowej wolnych wyborów parlamentarnych w 1989 roku. Święto zostało ustanowione uchwałą Sejmu RP w dniu 24 maja 2013 roku

Jednocześnie w ten sam dzień w Kościele Katolickim przypada tzw. „Boże Ciało”, czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, potocznie zwana także Świętem Ciała i Krwi Pańskiej. Jest to uroczystość liturgiczna ku czci Najświętszego Sakramentu, święto nakazane.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ta_pa%C5%84stwowe_w_Polsce

Udostępnij

Awaria rządowego samolotu na warszawskim Okęciu

Polska awaria hamowanie marszałek rząd samolot

Samolot zaczął podrywać się do startu, ale pilot musiał gwałtownie zahamować. Na pokładzie byli marszałek i wicemarszałkowie. Nikt nie odniósł obrażeń.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/492076,okecie-awaria-samolotu-embraer-z-marszalkiem-sikorskim-i-parlamentarzystami.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/492076,okecie-awaria-samolotu-embraer-z-marszalkiem-sikorskim-i-parlamentarzystami.html