Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Senat USA przeciwny telefonicznej inwigilacji

Świat

Senat USA odrzucił ustawę, która miała przedłużyć program zbierania danych o rozmowach telefonicznych Amerykanów. Ustawa obowiązywała od zamachów terrorystycznych 11 września 2001 roku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/508678/Koniec-telefonicznej-inwigilacji-Amerykanow-Senat-nie-przyjal-ustawy/

Udostępnij

Samoloty arabskiej koalicji atakują ruch Huti

Świat bombardowania jemen koalicja ruch Huti Sana

Samoloty należące do arabskiej koalicji zbombardowały w niedzielę bazy wojskowe w stolicy Jemenu, Sanie, które są opanowane przez szyickich rebeliantów z ruchu Huti.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/jemen-samoloty-arabskiej-koalicji-atakuja-bazy-wojskowe-w-sanie/9glp62

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/jemen-samoloty-arabskiej-koalicji-atakuja-bazy-wojskowe-w-sanie/9glp62