Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

W zatoce pomorskiej zatonął jacht

Polska

Na północ od Świnoujścia zatonął jacht „Down North”. Na jego pokładzie znajdowało się 12 osób. Wypadku nie przeżył 55-letni mężczyzna.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,18024879,Tragedia_na_morzu__Zatonal_jacht_z_12_osobami_na_pokladzie.html

Udostępnij

Sejm chce podwyższyć wydatki na armię

Polska armia Sejm wydatki

Sejm chce od 2016 roku zwiększyć wydatki na armię do poziomu 2 proc. PKB. Za przyjęciem ustawy o finansowaniu wojska głosowało 402 posłów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wydatki-na-armie-sejm-za-podwyzszeniem-kwoty,236,0,1813228.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wydatki-na-armie-sejm-za-podwyzszeniem-kwoty,236,0,1813228.html