Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosja opublikowała listę osób objętych sankcjami

Europa

Ambasady Unii Europejskiej otrzymały od Rosji listy osób objętych sankcjami wizowymi. Na liście są też dwa polskie nazwiska – Jerzy Buzek i Jacek Saryusz-Wolski.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/508472/Rosja-opublikowala-spis-osob-objetych-sankcjami-wizowymi-Na-liscie-Buzek-i-Saryusz-Wolski/

Udostępnij

Rosja ćwiczy ataki na "lotniska wroga"

Europa atak ćwiczenia wojskowe desant rosja

Minister Obrony Rosji Siergiej Szojgu rozkazał żołnierzom oddziałów powietrzno-desantowych wylot z baz wojskowych i ćwieczenie ataków na lotniska wroga. W powietrze wzniosło się ćwierć tysiąca samolotów i śmigłowców.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rozkaz-atak-na-lotniska-wroga-nagle-cwiczenia-w-rosji,546841.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rozkaz-atak-na-lotniska-wroga-nagle-cwiczenia-w-rosji,546841.html