Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Sąd uchylił wyrok ws. Sławomira Nowaka

Polityka

Sąd odwoławczy uchylił wyrok skazujący Sławomira Nowaka za to, że nie wpisał drogiego zegarka do oświadczenia majątkowego. Nowak zadeklarował jednak, że nie wróci do polityki.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,18001423,Sad_w_sprawie_Slawomira_Nowaka_i_braku_zegarka_w_oswiadczeniu.html

Udostępnij

Zmiany polityczne w Hiszpanii

Polityka hiszpania Partia Ludowa rząd wybory samorządowe

W Hiszpanii zakończyły się wybory samorządowe i regionalne. Wygrała je partia rządząca – Partia Ludowa premiera Mariano Rajoy’a, ale straciła kilka milionów wyborców. Większym poparciem cieszą się lewicowi radykałowie i polityczni debiutanci.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/7/686/Artykul/1450198,Polityczne-zmiany-w-Hiszpanii

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/7/686/Artykul/1450198,Polityczne-zmiany-w-Hiszpanii