Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Rosja chce odszkodowania zamiast Mistrali

Europa

Rosja zrezygnowała z zakupu okrętów desantowych od Francji. Teraz Rosja negocjuje wysokość odszkodowania w zamian za zerwanie umowy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1450733,Rosja-juz-nie-chce-kupowac-Mistrali-Zada-odszkodowania-od-Francji

Udostępnij

Irlandia za małżeństwami homoseksualnymi

Europa irlandia małżeństwo homoseksualne referendum

Irlandczycy poparli legalizację małżeństw jednopłciowych w historycznym referendum. 62 procent głosujących poparło tę inicjatywę.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/irlandia-referendum-ws-malzenstw-jednoplciowych,544910.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/irlandia-referendum-ws-malzenstw-jednoplciowych,544910.html