Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

W Nowym Targu doszło do wybuchu gazu

Polska

W wybuchu gazu na ulicy Wojska Polskiego w Nowym Targu rannych zostało 12 osób. 6 osób trafiło do szpitala z poparzeniami. Pożar ugasili strażacy po godz. 15.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/podhale/wybuch-gazu-w-nowym-targu-sa-ranni/4tzvt5

Udostępnij

Sejm nie zajmie się związkami partnerskimi

Polska po Sejm SLD ustawa związki partnerskie

Przeciwko projektowi ustawy o związkach partnerskich, autorstwa SLD, zagłosowało aż 215 posłów. Przeciwko byli również posłowie PO.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,17986127,Sejm_nie_zajmie_sie_zwiazkami_partnerskimi__Poslowie.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,17986127,Sejm_nie_zajmie_sie_zwiazkami_partnerskimi__Poslowie.html