Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

52% głosów dla Dudy w sondażu late poll

Polityka

52% głosów w II turze wyborów prezydenckich zdobył Andrzej Doda według sondażu Ipsos przeprowadzonego dla TVP, TVN i Polsat News.

Wyniki oparte są na sondażu i nie są wiążące. Błąd nie powinien przekroczyć 2%. Frekwencja na wyborach wynosiła 55,5 proc.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://samorzad.pap.pl/depesze/temat_dnia/151728/

Udostępnij

Putin podpisał kontrowersyjną ustawę

Polityka prezydent putin rosja ustawa Władze

Władimir Putin podpisał ustawę, która pozwala władzom uznać zagraniczne organizacje pozarządowe oraz firmy za niepożądane na terytorium Rosji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17970276,Putin_podpisal__ustawe_o_niechcianych_gosciach___Ma.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17970276,Putin_podpisal__ustawe_o_niechcianych_gosciach___Ma.html