Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Senat poparł pomysł referendum m.in. ws. JOW-ów

Polityka

Senat uchwalił propozycję ogólnopolskiego referendum – przekazał marszałek Senatu Bogdan Borusewicz. 57 senatorów obecnych w parlamencie głosowało za. Referendum ma odbyć się we wrześniu.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17955011,Senat_uchwalil_propozycje_referendum_ws__m_in__JOW_ow.html

Udostępnij

Debata Komorowski - Duda u Kukiza

Polityka andrzej duda Bronisław Komorowski debata Lubin Paweł Kukiz

Kandydaci na prezydenta mieliby spotkać się w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie w piątek o godz. 21:15. Debata miałaby trwać około 80 minut. Na trybunach zasiadałoby po ok. tysiąc zwolenników każdego z kandydatów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,17949478,Debata_Komorowski___Duda_w_Lubinie__Kukiz_ujawnia.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,17949478,Debata_Komorowski___Duda_w_Lubinie__Kukiz_ujawnia.html