Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Awaryjne lądowanie samolotu na lotnisku Chopina

Polska

Samolot należący do linii Emirates z Dallas do Dubaju lądował awaryjnie na warszawskim lotnisku o godz. 5:45. Na pokładzie znajdowało się 500 pasażerów. Jeden z nich miał udar mózgu.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,17947971,Lotnisko_Chopina__nieplanowane_ladowanie_giganta_linii.html

Udostępnij

ABW zatrzymała 3 osoby związane z terroryzmem

Polska abw prokuratura terroryzm zatrzymanie

Rzecznik ABW przekazał informację, że zatrzymano trzy osoby, którym prokuratura postawiła zarzuty gromadzenia środków finansowych mających służyć finansowaniu przestępstw o charakterze terrorystycznym.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17917980,Bialystok__Trzy_osoby_zatrzymane_w_zwiazku_z_terroryzmem_.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17917980,Bialystok__Trzy_osoby_zatrzymane_w_zwiazku_z_terroryzmem_.html