Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Debata Komorowski – Duda u Kukiza

Polityka

Kandydaci na prezydenta mieliby spotkać się w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie w piątek o godz. 21:15. Debata miałaby trwać około 80 minut. Na trybunach zasiadałoby po ok. tysiąc zwolenników każdego z kandydatów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,17949478,Debata_Komorowski___Duda_w_Lubinie__Kukiz_ujawnia.html

Udostępnij

Arabia Saudyjska: co raz więcej wyroków kary śmierci

Polityka arabia saudyjska kara śmierci kat ścięcie

W Arabii Saudyjskiej rośnie liczba wyroków śmierci, wykonywanych zazwyczaj przez ścięcie. W związku z tym władze kraju poszukują ośmiu nowych katów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17941015,Arabia_Saudyjska_chce_zatrudnic_osmiu_nowych_katow_.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17941015,Arabia_Saudyjska_chce_zatrudnic_osmiu_nowych_katow_.html