Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Na świecie może przybyć 1 mld mieszkańców slumsów

Świat

Obecnie w miastach mieszka 54 proc. ludności, a w 20150 ma ich być około 66 procent. W slumsach mieszka już miliard ludzi, a za 15 lat ta liczba ma się podwoić.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.portalspozywczy.pl/inne/polityka-i-spoleczenstwo/wiadomosci/w-ciagu-15-lat-na-swiecie-moze-przybyc-1-mld-mieszkancow-slumsow,114597.html

Udostępnij

Katastrofa rosyjskiej rakiety z satelitą

Świat katastrofa meksyk rakieta rosja satelita

Rosyjska rakieta Proton-M miała wynieść na robitę meksykańskiego satelitę telekomunikacyjnego. Z powodu awarii rozpadła się nad Syberią zaraz po starcie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17928101,Katastrofa_rosyjskiej_rakiety_Proton_M_z_meksykanskim.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17928101,Katastrofa_rosyjskiej_rakiety_Proton_M_z_meksykanskim.html