Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

70. rocznica zakończenia II wojny światowej

Europa

W obchodach 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku uczestniczyli m.in. prezydenci Polski, Litwy, Ukrainy, Estonii, sekretarz generalny NATO oraz szef Rady Europejskiej.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1437152,Rocznica-zakonczenia-II-wojny-swiatowej-Czesc-mitow-trzeba-wciaz-odklamywac

Udostępnij

Nocne Wilki zapowiadają, że pojadą do Lwowa

Europa nocne wilki rajd rosja ukraina

Po rajdzie na Berlin motocykliści z Rosji już zapowiadają, że wybiorą się w trasę po Ukrainie. Zamierzają odbudować przy tym wszystkie zbezczeszczone pomniki.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://natemat.pl/141535,nocne-wilki-beda-dalej-igrac-z-europa-pojedziemy-do-lwowa-odbudowac-zbezczeszczone-pomniki

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://natemat.pl/141535,nocne-wilki-beda-dalej-igrac-z-europa-pojedziemy-do-lwowa-odbudowac-zbezczeszczone-pomniki