Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Starcia z policją w Izraelu: 23 rannych

Świat

23 demonstrantów i 7 policjantów zostało rannych podczas starć w Tel Awiwie. Kilka tysięcy ludzi demonstrowało przeciw dyskryminacji, rasizmowi i brutalności policji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1434749,Izrael-w-starciach-z-policja-rannych-23-demonstrantow

Udostępnij

W Nepalu nie ma już szans na znalezienie żywych osób

Świat Katmandu Nepal trzęsienie ziemi

Tydzień po wielkim trzęsieniu ziemi nepalski rząd wykluczył możliwość znalezienia żywych osób. Obecny bilans wynosi ok. 6620 ofiar śmiertelnych. Rannych zostało ponad 14 tys. osób, a ok. 1000 jest uznanych za zaginionych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17848708,Nepal__Wladze__nie_ma_juz_szans_na_znalezienie_ocalalych.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17848708,Nepal__Wladze__nie_ma_juz_szans_na_znalezienie_ocalalych.html