Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Jak odnaleźć siebie w modowej dżungli?

Lifestyle

Często patrzymy z zazdrością na innych ludzi, który potrafią ciekawie zestawiać ze sobą ubrania, przełamują schematy i po prostu bawią się modą. Zastanawiamy się, jak to robią, że ich stylizacje są zgodne z obowiązującymi trendami, ale mają w sobie coś, co czyni je wyjątkowymi, wręcz indywidualnymi? W czym tkwi sekret doskonałego doboru poszczególnych elementów garderoby? Bycie modnym i trendy to nie tylko wykupienie całej oferty z najnowszego lookbooka popularnej marki. To przede wszystkim świadomość obowiązujących trendów w modzie oraz umiejętność czerpania z nich tego co najlepsze. Jak to zrobić? Jak w modowej dżungli pełnej kuszących trendów, pięknych wzorów i kolorów, znaleźć to co będzie do nas pasować?

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://infowiesci.com.pl/co-to-znaczy-byc-trendy/

Udostępnij

Moda na ulicy

Lifestyle moda moda uliczna Ubrania

Wielcy projektanci i słynne domy mody, często są zupełnie oderwani od codziennego życia i tego, jak naprawdę ubierają się zwykli ludzie. Modę codzienną, nie tą z wielkich wybiegów, kształtuje kultura miasta – jego wyjątkowa atmosfera, muzyka i przede wszystkim mieszkańcy. To ludzie czerpią z mody to co im się najbardziej podoba, a nie to co dyktują projektanci. Dlatego w różnych zakątkach świata, w Londynie, Nowym Jorku czy Warszawie, na ulicach miast kształtuje się streetwear, który wymyka się jakimkolwiek definicjom czy utartym trendom. Moda na ulicy hołduje ponadczasowości i wygodzie, ale odwołuje się także do mody lat osiemdziesiątych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wtrawiepiszczy.com.pl/co-to-jest-streetwear/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wtrawiepiszczy.com.pl/co-to-jest-streetwear/