Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Jak odnaleźć siebie w modowej dżungli?

Lifestyle

Często patrzymy z zazdrością na innych ludzi, który potrafią ciekawie zestawiać ze sobą ubrania, przełamują schematy i po prostu bawią się modą. Zastanawiamy się, jak to robią, że ich stylizacje są zgodne z obowiązującymi trendami, ale mają w sobie coś, co czyni je wyjątkowymi, wręcz indywidualnymi? W czym tkwi sekret doskonałego doboru poszczególnych elementów garderoby? Bycie modnym i trendy to nie tylko wykupienie całej oferty z najnowszego lookbooka popularnej marki. To przede wszystkim świadomość obowiązujących trendów w modzie oraz umiejętność czerpania z nich tego co najlepsze. Jak to zrobić? Jak w modowej dżungli pełnej kuszących trendów, pięknych wzorów i kolorów, znaleźć to co będzie do nas pasować?

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://infowiesci.com.pl/co-to-znaczy-byc-trendy/

Udostępnij

Moda na ulicy

Lifestyle moda moda uliczna Ubrania

Wielcy projektanci i słynne domy mody, często są zupełnie oderwani od codziennego życia i tego, jak naprawdę ubierają się zwykli ludzie. Modę codzienną, nie tą z wielkich wybiegów, kształtuje kultura miasta – jego wyjątkowa atmosfera, muzyka i przede wszystkim mieszkańcy. To ludzie czerpią z mody to co im się najbardziej podoba, a nie to co dyktują projektanci. Dlatego w różnych zakątkach świata, w Londynie, Nowym Jorku czy Warszawie, na ulicach miast kształtuje się streetwear, który wymyka się jakimkolwiek definicjom czy utartym trendom. Moda na ulicy hołduje ponadczasowości i wygodzie, ale odwołuje się także do mody lat osiemdziesiątych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wtrawiepiszczy.com.pl/co-to-jest-streetwear/

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wtrawiepiszczy.com.pl/co-to-jest-streetwear/