Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Cezary Grabarczyk nie jest już ministrem

Polityka

Minister sprawiedliwości Cezary Grabarczyk podał się w środę wieczorem do dymisji. Premier Ewa Kopacz przyjęła decyzję Grabarczyka.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/afera-w-rzadzie-cezary-grabarczyk-nie-jest,250,0,1779962.html

Udostępnij

Litwa zbojkotuje Dzień Zwycięstwa w Moskwie

Polityka Dzień Zwycięstwa litwa moskwa rosja

Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Wilnie przekazał, że dyplomaci z Litwy nie wezmą udziału w paradzie wojskowej 9 maja na placu Czerwonym z okazji Dnia Zwycięstwa.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/489009,litwa-zbojkotuje-dzien-zwyciestwa-w-moskwie.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/489009,litwa-zbojkotuje-dzien-zwyciestwa-w-moskwie.html