Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Iran rozważa rozwój współpracy z Rosją

Świat

Rosja cofnęła zakaz dostarczenia Iranowi systemów przeciwrakietowych. Minister obrony Iranu stwierdził, że to wyraz politycznej woli rozszerzania współpracy obu państw, co mogłoby przyczynić się do stabilizacji w regionie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,17749189,Iran__rozwoj_wspolpracy_z_Rosja_moze_zwiekszyc_stabilizacje.html

Udostępnij

Historyczne spotkanie Obamy i Castro w Panamie

Świat castro Kuba Obama spotkanie USA

Barack Obama i Raul Castro spotkali się podczas VII Szczytu Ameryk w Panamie. Prezydenci obu krajów uścisnęli sobie dłonie i porozmawiali. Ostatnie tego typu spotkanie przywódców obu państw miało miejsce w 1956 roku.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17739411,Obama_i_Castro_w_Panamie__Historyczne_spotkanie_i.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17739411,Obama_i_Castro_w_Panamie__Historyczne_spotkanie_i.html