Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Śmiertelnie niebezpieczne pożary w Rosji na Syberii

Europa

Pożary szalały dwa dni w Chakasji w republice w południowo-zachodniej Syberii. Ofiar śmiertelnych jest co najmniej 23. Rannych zostało ponad 900 osób.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,17749095,Rosja_Pozary_na_Syberii___25_zabitych__ponad_900_rannych.html

Udostępnij

Prezydent Estonii przestrzega przed rosyjskim wojskiem

Europa estonia nato prezydent rosja wojsko

Prezydent Toomas Hendrik Ilves apeluje o zwiększenie liczebności wojsk w swoim kraju w obawie przed rosyjskimi wojskami. Przyznał, że stacjonują one przy granicy z Estonią i mogłyby w cztery godziny wkroczyć do Tallinna.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,17742988,Prezydent_Estonii__Wojska_rosyjskie_moglyby_w_ciagu.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,17742988,Prezydent_Estonii__Wojska_rosyjskie_moglyby_w_ciagu.html