Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Barack Obama chce zwiększyć pomoc wojskową dla Egiptu

Świat

Prezydent USA poinformował prezydenta Egiptu, że wznowi pomoc wojskową dla tego państwa. Zapowiedział, że w związku z tym od roku finansowego 2018 Egipcjanie nie będą mogli kupować już broni w USA na kredyt.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Barack-Obama-zapowiada-zwiekszenie-pomocy-wojskowej-dla-Egiptu,wid,17412179,wiadomosc.html?ticaid=1149b8&_ticrsn=3

Udostępnij

Koalicja blokuje porty w Jemenie

Świat arabia saudyjska blokada Huti jemen koalicja rijad

Koalicja pod wodzą Arabii Saudyjskiej blokują ruch statków w portach w Jemenie. Chce w ten sposób utrudnić przepływ broni i bojowników. To już piąty dzień operacji powietrznej Rijadu i jego sojuszników przeciwko Huti.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/19465506/okrety-koalicji-blokuja-porty-w-jemenie-coraz-bardziej-napieta-sytuacja

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/19465506/okrety-koalicji-blokuja-porty-w-jemenie-coraz-bardziej-napieta-sytuacja