Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ambasador Rosji zagroził Danii bronią nuklearną

Polityka

Dziennik „Jyllands-Posten” opublikował tekst, w którym ambasador Rosji w Danii napisał, że jeśli duńskie wojsko przystąpi do systemu tarczy antyrakietowej NATO, to stanie się ona celem rosyjskich rakiet nuklearnych. Kopenhaga uznała te słowa za „niedopuszczalne”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17638596,Ambasador_Rosji_grozi_Danii_bronia_nuklearna__Kopenhaga_.html

Udostępnij

Powrót Władimira Putina do sfery publicznej

Polityka kirgistan plotki rosja wystąpienie publiczne władimir putin

Po 11 dniach nieobecności prezydent Rosji pojawił się publicznie. W Sankt Petersburgu spotkał się z prezydentem Kirgistanu, Ałmazbekiem Atambajewem. Zapytany o powód swojej nieobecności i o teorie spiskowe, które w tym czasie powstały, odpowiedział, że bez plotek byłoby nudno.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/485448,plotki-sie-nie-potwierdzily-wladimir-putin-zyje-i-pokazal-sie-publicznie.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/485448,plotki-sie-nie-potwierdzily-wladimir-putin-zyje-i-pokazal-sie-publicznie.html