Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Polscy turyści wrócili z Tunezji

Polska

Polacy przebywali w muzeum Bardo w Tunisie w momencie dokonania zamachu terrorystycznego. Biura podróży zawiesiły wyjazdy do tego kraju. Dotychczasowy bilans ofiar wśród Polaków to dwie osoby zabite, 10 rannych i jedna zaginiona.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,17599476,Polacy_wrocili_z_Tunezji_do_Polski__Jeden_z_turystow.html

Udostępnij

Zamieszki pod komendą policji w Sosnowcu

Polska demonstracja komenda ranni Sosnowiec zatrzymanie

Około 300 osób zebrało się pod komendą w Sosnowcu, żeby zamanifestować swoją złość po śmierci 23-letniego chłopaka. Do tej tragedii miała przyczynić się według protestujących miejscowa policja. Po demonstracji zatrzymano 13 osób, a 3 zostały ranne.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,17583615,Zamieszki_pod_komenda_w_Sosnowcu__Zaplonely_znicze_.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,17583615,Zamieszki_pod_komenda_w_Sosnowcu__Zaplonely_znicze_.html