Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Rosyjskie wojsko ćwiczy w obwodzie kaliningradzkim

Europa

Rosja umieściła w obwodzie kaliningradzkim rakiety Iskander. Ambasador USA w Polsce przyznał, że to jest zagrożenie, ale ważne jest, żeby pokazać, że NATO jest gotowe bronić swoich sojuszników.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/iskandery-u-polskich-granic-ambasador-usa-to-zagrozenie,525160.html

Udostępnij

Katastrofa śmigłowca wojskowego w Serbii

Europa armia katastrofa serbia śmiglowiec

Siedem osób zginęło. Śmigłowiec serbskiej armii rozbił się w pobliżu Belgradu podczas transportowania chorego dziecka z południa kraju. Wszyscy pasażerowie zginęli na miejscu.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17570095,Siedem_osob_zginelo_w_katastrofie_smiglowca_wojskowego.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17570095,Siedem_osob_zginelo_w_katastrofie_smiglowca_wojskowego.html