Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Kolejne wieczorne starcia z policją w Legionowie

Polska

Pod komendą policji protestowało już kolejny wieczór kilkaset osób. Byli przeciwni nadużywaniu siły przez policję podczas zatrzymania 19 latka, który następnie zmarł. W trakcie protestu zatrzymano 13 osób, a jeden policjant został ranny.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,17579424,Trzynascie_osob_zatrzymanych__Ranny_jeden_policjant_.html

Udostępnij

Będzie kolejny protest rolników

Polska blokada protest rolnicy Sławomir Izdebski Warszawa

Rolnicy zapowiadają wielki protest na 18 kwietnia w Warszawie oraz blokadę torów kolejowych lub granic państwowych w późniejszym terminie. Taką informację przekazał szef Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych Sławomir Izdebski.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1399529,Rolnicy-zapowiadaja-wielki-protest-Po-manifestacji-w-Warszawie-bedzie-blokada-torow-i-granic

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1399529,Rolnicy-zapowiadaja-wielki-protest-Po-manifestacji-w-Warszawie-bedzie-blokada-torow-i-granic