Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Powrót Władimira Putina do sfery publicznej

Polityka

Po 11 dniach nieobecności prezydent Rosji pojawił się publicznie. W Sankt Petersburgu spotkał się z prezydentem Kirgistanu, Ałmazbekiem Atambajewem. Zapytany o powód swojej nieobecności i o teorie spiskowe, które w tym czasie powstały, odpowiedział, że bez plotek byłoby nudno.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/485448,plotki-sie-nie-potwierdzily-wladimir-putin-zyje-i-pokazal-sie-publicznie.html

Udostępnij

Władimir Putin wciąż nieobecny, a media spekulują

Polityka Austria Kurier rosja władimir putin

Prezydent Rosji nie pojawił się publicznie od 5 marca. Austriacki dziennik „Kurier” twierdzi, że Putin leczy się na kręgosłup pod opieką wiedeńskiego ortopedy. Gazeta nie zdradził jednak swoich źródeł informacji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1399494,Tajemnicze-znikniecie-prezydenta-Rosji-Media-Wladimir-Putin-cierpi-na-problemy-z-kregoslupem

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1399494,Tajemnicze-znikniecie-prezydenta-Rosji-Media-Wladimir-Putin-cierpi-na-problemy-z-kregoslupem