Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Władimir Putin wciąż nieobecny, a media spekulują

Polityka

Prezydent Rosji nie pojawił się publicznie od 5 marca. Austriacki dziennik „Kurier” twierdzi, że Putin leczy się na kręgosłup pod opieką wiedeńskiego ortopedy. Gazeta nie zdradził jednak swoich źródeł informacji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1399494,Tajemnicze-znikniecie-prezydenta-Rosji-Media-Wladimir-Putin-cierpi-na-problemy-z-kregoslupem

Udostępnij

Przygotowania do rocznicy przyłączenia Krymu do Rosji

Polityka kreml Krym moskwa obchody rocznica rosja

W przyszłym tygodniu odbędą się obchody pierwszej rocznicy przyłączenia Krymu do Rosji. Kulminacyjnym momentem będzie koncert w Moskwie, w pobliżu Kremla. Prawdopodobnie przemówienie wygłosi Władimir Putin.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-przygotowuje-sie-do-obchodow-rocznicy-przylaczenia-krymu/2hwnqp

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-przygotowuje-sie-do-obchodow-rocznicy-przylaczenia-krymu/2hwnqp