Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

11 osób zginęło w katastrofie śmigłowca wojskowego

Świat

Liczba ofiar to na razie przypuszczenia. Śmigłowiec USA Black Hawk wpadł do Zatoki Meksykańskiej w pobliżu bazy Eglin na Florydzie. Na jego pokładzie było 11 osób i prawdopodobnie wszyscy zginęli.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/31,1185545-Katastrofa-wojskowego-smiglowca--moglo-zginac-11-osob.html

Udostępnij

Islamiści z Boko Haram spalili całą wieś

Świat AFP atak boko haram islamiści Nigeria Njaba terroryści

Terroryści zabili 68 osób, w tym również dzieci, na północnym wschodzie Nigerii we wsi Njaba w stanie Borno. Agencja AFP przekazała, że wieś została całkowicie spalona. Dwa dni wcześniej Boko Haram również zaatakowali. Zginęło wtedy 45 osób.

https://www.youtube.com/watch?v=nBPzzo6RFZ4

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/bojownicy-boko-haram-zabili-68-osob-wies-spalili,521443.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/bojownicy-boko-haram-zabili-68-osob-wies-spalili,521443.html