Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

WOŚP: w tym roku zebrano rekordową sumę pieniędzy

Finanse

Podczas tegorocznego 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano ponad 53 mln złotych. Dokładne dane przekazał Jerzy Owsiak podczas podsumowania Finału w Ornecie. Rok temu udało się zebrać ok. pół miliona złotych mniej.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1394686,WOSP-podala-kwote-zebrana-podczas-23-Finalu-Czy-padl-rekord

Udostępnij

Payback jutro kasuje punkty

Finanse payback

Z kart uczestników programu lojalnościowego Payback zniknie jutro 1,78 mld punktów wartych ok. 18 mln zł. Payback zdecydował się na skasowanie dotychczasowych punktów, by zmobilizować uczestników do korzystania z promocji zapewnianych przez nie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Punkty-Payback-jak-kumulacja-w-lotka-18-mln-zl-do-wyjecia,wid,17294902,wiadomosc.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Punkty-Payback-jak-kumulacja-w-lotka-18-mln-zl-do-wyjecia,wid,17294902,wiadomosc.html