Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Senat poparł konwencję o przemocy

Polska

49 senatorów poparło ratyfikację Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Przeciwnych było 38, a jeden z senatorów wstrzymał się od głosu. Teraz konwencja trafi do prezydenta.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,17526415,Senat_za_ratyfikacja_konwencji_o_przemocy.html

Udostępnij

Zginęły pojemniki z niebezpiecznym izotopem kobaltu

Polska Centrum Powiadamiania Ratunkowego izotop kobaltu pojemniki Poznań

Z jednej z poznańskich firm zginęły pojemniki z promieniotwórczym izotopem kobaltu. Zamknięte pojemniki nie są niebezpieczne, ale zagrożone są osoby, które mogą próbować je otworzyć. Znalezisko należy niezwłocznie zgłosić do Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/poznan/zaginely-pojemniki-z-izotopem-kobaltu/0rrhl

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/poznan/zaginely-pojemniki-z-izotopem-kobaltu/0rrhl