Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

USA: siedem ofiar szaleńca w czterech różnych miejscach

Świat

W ciągu jednej nocy w miejscowości Tyrone w Missouri szaleniec zabił w czterech różnych miejscach siedem osób. Policja zorientowała się, że chodzi o jednego strzelca i rozpoczęła pościg. Znalazła go martwego w samochodzie na parkingu.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/masowe-morderstwo-w-usa-osiem-ofiar-szalenca,519494.html

Udostępnij

Syria wydaliła dwóch pracowników ONZ

Świat konflit ONZ pomoc humanitarna Syria

Dwaj pracownicy ONZ zostali uznani przez syryjskie MSZ za osoby niepożądane i otrzymali nakaz opuszczenia kraju. Oficjalne powody decyzji nie zostały podane, jednak koordynatorka ONZ ds. pomocy humanitarnej Valerie Amos twierdzi, że przyczyną mogły być kontakty pracowników ONZ  ze zbrojną opozycją w celu zorganizowania pomocy humanitarnej.

Działania te mogą uniemożliwić dostarczenie pomocy do Aleppo, największego miasta w kraju.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rzad-syrii-wydalil-dwoch-waznych-pracownikow-onz,519377.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rzad-syrii-wydalil-dwoch-waznych-pracownikow-onz,519377.html