Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Syria wydaliła dwóch pracowników ONZ

Świat

Dwaj pracownicy ONZ zostali uznani przez syryjskie MSZ za osoby niepożądane i otrzymali nakaz opuszczenia kraju. Oficjalne powody decyzji nie zostały podane, jednak koordynatorka ONZ ds. pomocy humanitarnej Valerie Amos twierdzi, że przyczyną mogły być kontakty pracowników ONZ  ze zbrojną opozycją w celu zorganizowania pomocy humanitarnej.

Działania te mogą uniemożliwić dostarczenie pomocy do Aleppo, największego miasta w kraju.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rzad-syrii-wydalil-dwoch-waznych-pracownikow-onz,519377.html

Udostępnij

Kolejny atak bombowy Boko Haram w Nigerii

Świat atak bombowy boko haram Jos Nigeria terroryści

Na północnym zachodzie Nigerii zginęło co najmniej 19 osób, a 17 zostało rannych w ataku terrorysty – samobójcy. Do kolejnych dwóch ataków Boko Haram doszło w Jos, gdzie zginęło kolejnych 17 osób.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/atak-boko-haram-w-nigerii-ponad-35-ofiar-zamachow-bombowych,519271.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/atak-boko-haram-w-nigerii-ponad-35-ofiar-zamachow-bombowych,519271.html