Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Hiszpańska policja zatrzymała ośmiu prorosyjskich separatystów

Europa

Funkcjonariusze hiszpańskiej policji zatrzymali dziś osiem osób podejrzanych o udział w walkach na Ukrainie po stronie prorosyjskich separatystów. Mężczyznom zarzuca się posiadanie broni, współpracę lub współudział w zabójstwie, a także naruszenie neutralności Hiszpanii w kontekście konfliktu między Rosją a Ukrainą.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/hiszpania-policja-zatrzymala-osiem-osob-ktore-walczyly-w-donbasie/2ejtb

Udostępnij

Rosja ćwiczy wojska na granicy z Estonią i Łotwą

Europa ćwiczenia estonia lotwa rosja sprzęt bojowy wojska

Wojska powietrznodesantowe Rosji ćwiczą w obwodzie pskowskim przy granicy z Estonią i Łotwą. W ćwiczeniach bierze udział dwa tysiące spadochroniarzy i 500 jednostek sprzętu bojowego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosjanie-cwicza-w-poblizu-panstw-baltyckich-manewry-w-rosji,518829.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosjanie-cwicza-w-poblizu-panstw-baltyckich-manewry-w-rosji,518829.html