Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ukraińcy i separatyści wycofują ciężkie uzbrojenie

Europa

Ukraińska armia i wspierani przez Rosję separatyści rozpoczęli wycofywanie ciężkiego uzbrojenia z linii frontu. Sztab Generalny ukraińskiego wojska zastrzegł, że jeśli separatyści spróbują ponownie zaatakować, wycofywanie sprzętu może zostać przerwane.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/11,1182474-Strony-konfliktu-wycofuja-bron.html

Udostępnij

Austria: nowe przepisy wymierzone w radykalnych islamistów

Europa Austria islamscy fanatycy muzułmanie

Austriacki parlament przegłosował nowe przepisy dotyczące muzułmanów. Zmiany w prawie mają utrudnić działalność radykalnych grup i ograniczyć ich wpływ na austriackich muzułmanów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/855763,austria-nowe-ograniczenia-dla-radykalnych-islamistow.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/855763,austria-nowe-ograniczenia-dla-radykalnych-islamistow.html