Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

USA: Rosja prowokuje wyścig zbrojeń

Polityka

Sekretarz obrony USA Ashton Carter zarzucił Rosji łamanie uzgodnień traktatu INF („Układu o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu”). Sekretarz zagroził również, że jeśli działania Moskwy nie ustaną, USA odpowie podobnie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,98556,title,Zagrozony-traktat-INF-Powrot-do-wyscigu-zbrojen-miedzy-Rosja-a- USA,wid,17286125,wiadomosc.html

Udostępnij

Muzułmanka z Kazachstanu chce zostać prezydentem

Polityka Balli Marzec kandydatka kazaszka muzułmanka wspólnota kazachska wybory prezydenckie

Balli Marzec jest z pochodzenia Kazaszką, ale mieszka w Polsce. Założyła i jest prezeską Wspólnoty Kazachskiej w naszym kraju. Chce kandydować na prezydenta w majowych wyborach, żeby pokazać światu, że Polska jest nowoczesna, różnorodna i otwarta.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,17479490,Muzulmanka_z_Kazachstanu_chce_zostac_prezydentem_Polski_.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,17479490,Muzulmanka_z_Kazachstanu_chce_zostac_prezydentem_Polski_.html