Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

FBI wie o 60 grupach hakerów powiązanych z rządami

Świat

FBI ujawniło, ze wie o istnieniu 60 różnych grup, które są źródłami cyberzagrożeń i są powiązane z rządami państw. Jednocześnie Amerykańskie Federalne Biuro Śledcze wyznaczyło nagrodę 3 mln dolarów za informacje umożliwiające aresztowanie rosyjskiego hakera, który ukradł przez internet ponad 100 mln dolarów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/fbi-60-powiazanych-z-panstwami-grup-zrodlem-cyberzagrozen/7472p

Udostępnij

Nigeria: samobójczy zamach kilkulatki

Świat boko haram dżihad ofiary zamach

W wyniku samobójczego zamachu w mieście Potiskum, w północno wschodniej Nigerii, zginęły co najmniej cztery osoby (niektóre źródła informują o 4, inne nawet o 7), a ponad czterdzieści zostało rannych. Zamachu dokonała kilkuletnia dziewczynka. Żadna z organizacji nie przyznała się do tego aktu terroru, jednak specjaliści twierdzą, że najprawdopodobniej odpowiedzialna jest organizacja Boko Haram.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=MnF3dHlloKw

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nigeria-10-letnia-dziewczynka-wysadzila-sie-na-zatloczonym-rynku/tgmk9

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nigeria-10-letnia-dziewczynka-wysadzila-sie-na-zatloczonym-rynku/tgmk9